STUDIO 2 – Apartament do sesji zdjęciowych

  • Studio2  – 60 zł / godzinę
  • Oddzielne pomieszczenie od studia 1, znajdujące się w tym samym lokalu

Główną zaletą apartamentu jest przepiękne, miękkie światło dzienne, które wpada przez trzy okna z widokiem na dwie strony świata. Powierzchnia tego pomieszczenia to około 20 metrów kwadratowych, dwie ściany zostały pomalowane na biało, trzecia ozdobiona sztukaterią. Na czwartą ścianę pomalowano szarą farbą strukturalną idealną do artystycznych portretów o płytkiej głębi ostrości.

Aktualnie w środku znajdziesz rozkładaną sofę w kolorze granatowym, dywanik i fotel. Skorzystaj z tego wnętrza, by na jednej sesji powstało mnóstwo różnorodnych zdjęć na przykład: sensualnych, kobiecych, dla par, lifestylowych. STUDIO 2 wynajmowane jest najczęściej przez butiki internetowe, influencerów do nagrywania na TIK-TOK i instagram oraz klientów, którym zależy na niskich kosztach wynajmu.

Istnieje możliwość fotografowania całej sylwetki obiektywami 50 mm przy pełnej klatce na ścianie ze sztukaterią i krótszymi zależnie od Twoich kreatywnych potrzeb.

W tym pomieszczeniu nie ma możliwości zawieszenia teł kartonowych. Jeśli Ci zależy na zdjęciach na jednolitym tle, wynajmij studio 1.

 

Studio nr2. Apartament do wynajęcia kraków – galeria

Subtelny wystrój wnętrza w kolorach białym, granatowym i szarym stanowi świetle tło dla sesji kobiecych, sensualnych i brzuszkowych. Tło ze sztukaterią jest chętnie wykorzystane w sesjach dla butików internetowych. Wszystko zależy od Twojej wizji wykorzystania tego miejsca. 

studio fotograficzne w Krakowie - widok na białe tło
studio fotograficzne w Krakowie - widok na białe tło
studio fotograficzne w Krakowie - widok na białe tło
studio fotograficzne w Krakowie - widok na białe tło
studio fotograficzne w Krakowie - widok na białe tło

Wyposażenie

Granatowa sofa

W studio2 stoi granatowa sofa
oraz toaletka.

wyposażenie studia fotograficznego - lampy błyskowe
Ściana z tynkiem strukturalnym

Ciekawe tło dla Twoich zdjęć.

Biała podłoga

Szybko rozłóż białą podłogę lub ją zwiń zależnie od pomysłu.

FAQ

Co znajduje się w cenie wynajmu studia?

W cenie wynajmu studia możesz skorzystać z mebli w wynajmowanym pomieszczeniu. Dodatkowo masz też dostęp do garderoby, jaką znajdziesz na studyjnym wieszaku.

Czy istnieje możliwość użycia teł w studio2?

Nie. Jeśli chcesz korzystać z teł kartonowych, zarezerwuj studio 1. 

Czy studio 2 jest połączone ze studio 1?

Pomieszczenia znajdują się w tym samym lokalu użytkowym. Wchodzi się do nich z tej samej poczekalni. Można zamknąć drzwi. Studio 1 i studio 2 można wynająć w tym samym czasie lub godzina, po godzinie.

Czy studio2 jest jasne?

W studio2 znajdują się 3 okna, co czyni tę przestrzeń bardzo jasną. Światło słoneczne odbija się również od jasnych ścian i podłogi.

Czy w studio 2 można zasłonić okna?

2 z 3 okien mają zamontowane rolety zaciemniające, które nie przepuszczają światła. Można je w każdej chwili otworzyć lub zasłonić, regulując tym samym ilość światła w pomieszczeniu oraz jego kierunek. Trzecie okno jest wyposażone w żaluzje.

Jak mogę skorzystać z białej podłogi?

Aby zmienić podłogę z paneli na białą, wystarczy rozłożyć jej białą wersję w oczekiwanym miejscu.

Czy studio jest dobrze ogrzewane zimą?

W pomieszczeniu studio2 znajdują się dwa kaloryfery. Nie straszne nam żadne mrozy. To odpowiednie miejsce na sesję również z najmłodszymi dziećmi.